ثبت، پیگیری سفارش و خرید


ثبت و پیگیری سفارش

جهت سفارش محصول مورد علاقه می توانید پس از عضویت به صورت آنلاین اقدام به سفارش کالای مورد نظر فرمائید. همکاران بخش فروش ما حداکثر تا 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.
در صورت عدم دسترسی به ایمیل و پیچیده بودن مراحل ثبت نام می توانید به راحتی با استفاده از تماس مستقیم با بخش فروش ایراتک به شماره : 22500904 - 021 سفارش خود را ثبت و دریافت نمائید.


در صورت ثبت سفارش آنلاین نیز می توانید با تماس مستقیم اقدام به پیگیری نمائید.

کاربران اینستا گرام می توانند سفارش خود را در صفحه ما @chrisbenzwatches_iran به صورت دایرکت اعلام کرده و خرید خودرا انجام دهند.


آیا می‌‏توانم کالاهایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟
بله، شما می توانید تمام کالاهای که در انبار موجود نیستند را با قیمت مشخص شده ‌‏سفارش دهید.


آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.


روش های پرداخت
با توجه به بروز برخی مشکلات هنگام پرداخت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت الکترونیک و برای بالا تر بودن ضریب اطمینان ارسال به موقع کالا پرداخت صرفاازطریق یکی از روش های واریز به حساب، پرداخت کارت به کارت، خرید توسط دستگاه های کارت خوان ثابت یا سیار و یا به صورت نقد امکان پذیر می باشد.

شما می توانید با بخش فروش ما تماس بگیرید یا در صورت ثبت سفارش آنلاین منتظر تماس همکاران ما باشید، همچنین گزینه دیگر امکان بازدید، مشاوره و خرید به صورت حضوری در دفتر مرکزی ایراتک می باشد.


ارسال سفارشات

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز, و بیمه  ارسال می‌‏شوند. (خریدهای بالای 4 میلیون تومان رایگان ارسال خواهند گردید).
دریافت محصولات به صورت حضوری در دفتر ایراتک ویا نمایندگی های رسمی ساعت بنز با هماهنگی نیز امکانی دیگر برای مشتریان محترم می باشد.


گارانتی محصولات

کلیه ساعت های Chris Benz آلمان فروخته شده در سراسر ایران شامل دو سال گارانتی به همراه ضمانت نامه رسمی بین المللی و کد حک شده در پشت درب ساعت می باشند.

ساعت های SLOW سوئیس نیز از دوسال گارانتی بین المللی و دو سال گارانتی ایران بهره می برند.


به علاوه شرکت ایراتک خدمات پس از فروش این ساعت ها را به صورت مادام العمر تضمین می نماید.
خرید از ایراتک دریافت بهترین خدمات پس از فروشی که تا به حال تجربه کرده اید را برای شما به ارمغان می آورد.