شرکت ایراتک ساب سیستمز

شروع فعالیت

شرکت ایراتک از سال 1388 آغاز به فعالیت نموده است. این شرکت در آغاز با فعالیت در زمینه غواصی صنعتی و سیستم های پرفشار قدم به عرصه فعالیت نهاد.


تولد فروشگاه ایراتک

به مرور زمان و گسترش درخواست های مشتریان و کارفرمایان، این شرکت اقدام به ایجاد بخش بازرگانی کالا نمود. در این ارتباط، شرکت ایراتک اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی (ایراتک استورIRATECHSTORE) به عنوان اولین فروشگاه به روز تجهیزات ووسایل غواصی آنلاین ایران نمود که تمرکز کاری بر روی تجهیزات تخصصی غواصی با رویکرد غواصی صنعتی بوده است.

در ادامه گسترش بخش بازرگانی و ارایه خدمت به مشتریان دیگر شرکت های تابع ایراتک (شرکت اچ اس ایی کیو ایران)، محدوده فعالیت این فروشگاه به تامین و تهیه تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات ایمنی فردی و آزمایشگاهی بسط پیدا نمود.


و در ادامه . . .

با ادامه روند فعالیت های بازرگانی، این شرکت با انعقاد قراردادی با کمپانی آلمانی CHRIS BENZ نماینده انحصاری ساعت های غواصی این بِرند معتبر در ایران شد. ساعت های نظامی حرفه ای غواصی و ورزش های اکستریم و آبی CHRIS BENZ با موتوری سوئیسی و تکنولوژی کار در اعماق با مهندسی آلمان کار می کنند. زیبایی منحصر به فرد این ساعت ها باعث شده که علاوه بر بهره برداری از این نوع ساعت در محیط زیر آب بتوان در محیط های اجتماعی به عنوان ساعتی توانمند و زیبااز آن استفاده نمود.


فروشگاه ساعت ایراتک

مأموریت شرکت ایراتک، به عنوان یکی از پیشروان ورزش های آبی و غواصی نشان دادن کیفیتی متفاوت و برتر برای کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.
با افزایش تنوع برندها و اطلاعات تخصصی مربوط به کالاهای مختلف باعث شده است عموم مردم قبل از خرید تا حد امکان در خصوص محصول مورد نیاز خود تحقیق نمایند.

در همین راستا نیاز به یک پایگاه اطلاع رسانی و فروش، در برگیرنده اطلاعات جامع و قابل اطمینان در خصوص مدلهای مختلف ساعت های حرفه ایی بنز و ویژگیهای آنها نظیر خصوصیات، امکانات، قیمت، شکل ظاهر ما را بر آن داشته تا ضمن ایجاد این سایت، اولین پایگاه جامع اطلاع رسانی، فروش و توزیع ساعت های فوق حرفه ایی نظامی، ورزشی، غواصی در سطح کشور ایران باشیم.


و ادامه دارد ...


پرسنل پشتیبان فروشگاه ایراتک


مهدی سید موسوی
مدیر عامل

وی دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک با گرایش سیالات است که تمامی دوره های غواصی با هوا، گاز مخلوط و سایر دوره های الزام آور IMCA را با بالاترین نمرات گذرانده است.
او با داشتن مدارک مدرسی در استانداردهای ITDA-PADI-SSI به خوبی با غواصی اسپورت آشناست و غواصی تکنیکال از علایق او به شمار می رود.
زمینه علمی قوی و فعالیت های عملی-کارگاهی از او فردی با تجربه در زمینه غواصی و مهندسی فراساحل ساخته است. او یکی از پرسنل کلیدی و از موسسان شرکت ایراتک می باشد.


"شرکت ایراتک همیشه سعی در ارائه مستمر خدمات کیفی دارد و این موضوع را در لیست "الزامات" خود قرار داده است.
  بر همین اساس ساعت های غواصی CHRIS BENZ با وسواس بسیار از میان سایر برند ها برگزیده شده تا تمامی غواصان، مهندسان فراساحل و حتی عامه بتوانند کاراییِ مستمر و بی دردسر از این محصول داشته باشند."

نیما داودی
مدیر فروش

تحصیلات خود را در زمینه مهندسی نرم افزار به پایان رسانده است. او تجربیات ارزشمندی در زمینه سیستم های CRM مبتنی بر بازارهای متوسط دارد. وی در حین تحصیل با این گونه سیستم ها آشنا شده و یکی از فصول پایان نامه خود را به این مدل اختصاص داده است.
کارکردن در فضاهای میان رشته ای از او فردی موثر و با تجربه ساخته است که بسیاری از ارجاعات واحد بازرگانی با مدیریت و تجربه وی انجام می پذیرد.
او از سال 1391 در تیم ایراتک مشغول به کار بوده و از ارکان قسمت بازرگانی و فروش می باشد.


"فروشگاه ایراتک تکیه بر اصول اخلاقی، ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری و ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.
مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، حمایت بیشتر از مشتریان دایم و ورزشکاران حرفه ایی، برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است."


محمد رضا صداقت دوست
پشتیبانی فنی

او فعالیت خود را از کارگاه های غواصی صنعتی در خلیج فارس آغاز نموده است و در پروژه های فراساحلی خلیج فارس نیز حضور داشته است. او از توانایی و اطلاعات بالای فنی برخوردار بوده واز تجارب فراوانی در زمینه غواصی صنعتی بهره می برد.
با داشتن بیشترین ساعات سوپروایزری در بخش هایپر باریک در ایران، مدرسی استاندارد های مختلف، آشنایی کامل با شرایط مورد نیاز غواصان، علاقه وی به مبحث "ساعت ها غواصی" و"کامپیوترهای غواصی" و نیز بهره گیری از آموزش های برگرفته از کارشناسان شرکت ChrisBenz آلمان جز برترین کارشناسان این حوزه به شمار می رود.


"سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه، با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد."

وجه تمایز ما با دیگران:

  • اخلاق مداری.
  • همراهی و سازگاری با تغییرات.
  • دقت در جزئیات.
  • سرعت در انجام امور.
  • ارتقاو بهبود مستمر.