کامپیوترهای غواصی حرفه ای

نمایش سریع

کامپیوتر غواصی اُشنیک جیو Oceanic GEO

26,000,000 تومان

کامپیوتر غواصی اُشنیک جیو   Oceanic GEOکامپیوتر غواصی تولید Oceanic آمریکا.برای غواصی با هوا، نایتروکس و آزاد.دارای عمق سنج، جدول غواصی.محاسبه نیتروژن باقی مانده در هر ثانیه.لاگ غوص های متوالی با حرارت و عمق.هشدار بالا رفتن.سه تایمر برای سه عمق مختلف هشدار عمق.صفحه خوشرنگ در سطح و دارای نور برای زیر آب.دارای کابل اتصال به کامپیوتر.امکان ا..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

کامپیوتر غواصی سانتو SUUNTO Dive Computer D6i

32,000,000 تومان

کامپیوتر غواصی سانتو SUUNTO Dive Computer D6i: امکانات غواصی حرفه ای در قاب استیل مقاوم کامپیوتر غواصی سانتو D6i یک کامپیوتر در سایز ساعت مچی است، که برای افرادی که به غواصی تفریحی جدی می پردازند طراحی و تولید شده است. امکاناتی از قبیل قطب نما با امکان خم شدن زاویه تا 45 درجه، دفترچه ثبت غوص 80 عددی، چهار مُد غواصی، استفاده از گازهای ت..

نمایش سریع

کامپیوتر غواصی کاسمیک دیپ بلو COSMIQ DEEPBLUE

20,000,000 تومان

کامپیوتر غواصی کاسمیک دیپ بلو COSMIQ DEEPBLUE:کامپیوترهای غواصی کاسمیک دیپ بلو، با ظاهری مناسب و طراحی ارگونومیک، با بهره گیری از الگوریتم مناسب بر اساس جداول برداشت بولمن، صفحه نمایشگر با کنتراست بالا و قیمت اقتصادی یکی از انتخاب های مورد علاقه غواصان مبتدی اسکوبا و غواصی آزاد محصوب می گردند.امکانات کامپیوترهای غواصی کاسمیک دیپ بلو: · ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)