ساعت های مچی NOVA

ساعت های تک عقربه برای کاربران پیشرفته

مدل های ساعت تک عقربه UNO برای شما امکان خواندن دقیق زمان را فراهم می کنند، در حالی که مدل های NOVA زمان را به صورت حدودی نشان می دهند. به طور خاص این مدل ساعت ها فقط دارای صفحه نمایش دوازده ساعته به همراه عقربه ساعت شمار هستند.

این مدل ساعت ها با هدف ارایه زمان به صورت واقعی تر و کلی تر طراحی شده اند و بصورت هدفمند از به کار برده شدن جزئیات بیشتر در این ساعت ها اجتناب شده است. حرکت روان و غیر ملموس عقربه ها به مانند ساعت های خورشیدی  Sundial به شما حس متفاوتی از درک زمان برای زندگی آرام تر را هدیه می کنند. درک مفهوم سپری شدن زمان بدون از دست دادن کنترل ساعت.

ساعت های مچی مدل NOVA مدرن ترین ساعت تک عقربه بتا دیزاین فراتر از زمانساعت های مچی مدل NOVA

آشکار می توان فهمید که ساعت های سری NOVA مناسب برای همه و برای همه مناسبت ها نیستند. اما برای کسانی که دیدگاه لیبرال نسبت به زمان دارند و یا مایلند در زمان های آزاد خود یک ساعت "آرام تر" بر دست داشته باشند جایگزینی عالی است. این ساعت ها شاید یادآور دوران روزهای کودکی شما باشد، هنگامی که دوره های زمانی مهم تر از ساعت های خاص بودند!

این مدل ساعت ها برای خانم هایی که بدنبال ساعت مچی پیچیده هستند، گزینه مناسب است.

ساعت های مچی NOVA

نمایش سریع

ساعت مچی اتوماتیک آلپاین نُوا پلاس سفید NOVA Plus Automatic Alpin watch

48,000,000 تومان

ساعت مچی  اتوماتیک آلپاین نُوا پلاس سفیدNOVA Plus Automatic Aplin Watchساعت تک عقربه برای کاربران پیشرفتهساعت مچی اتوماتیک آلپاین نُوا پلاس Botta Design دارای دو اِلمان ساده است : صفحه نمایش 12 ساعته و عقربه ساعت شمار. نمایش زمان با حرکت عقربه ساعت شمار و ایجاد نمایش گرافیکی روی صفحه دوازده ساعته به نرمی صورت می گیرد به نحوی که برای چش..

نمایش سریع

ساعت مچی اتوماتیک نُوا پلاس کربن سیاه NOVA Plus Automatic Black Carbon Watch

50,000,000 تومان

ساعت مچی  اتوماتیک نُوا پلاس کربن سیاهNOVA Plus Automatic Black Carbon Watchساعت تک عقربه برای کاربران پیشرفتهساعت مچی اتوماتیک آلپاین نُوا پلاس Botta Design دارای دو اِلمان ساده است : صفحه نمایش 12 ساعته و عقربه ساعت شمار. نمایش زمان با حرکت عقربه ساعت شمار و ایجاد نمایش گرافیکی روی صفحه دوازده ساعته به نرمی صورت می گیرد به نحوی که برای..

نمایش سریع

ساعت مچی اتوماتیک نُوا پلاس کربنی NOVA Plus Automatic Carbon Watch

48,000,000 تومان

ساعت مچی  اتوماتیک نُوا پلاس کربنNOVA Plus Automatic Carbon Watchساعت تک عقربه برای کاربران پیشرفتهساعت مچی اتوماتیک آلپاین نُوا پلاس Botta Design دارای دو اِلمان ساده است : صفحه نمایش 12 ساعته و عقربه ساعت شمار. نمایش زمان با حرکت عقربه ساعت شمار و ایجاد نمایش گرافیکی روی صفحه دوازده ساعته به نرمی صورت می گیرد به نحوی که برای چشم ما ق..

نمایش سریع

ساعت مچی کوارتز آلپاین نُوا پلاس سفید NOVA Plus Alpin Quartz White Watch

240,000,000 تومان

ساعت مچی کوارتز آلپاین نُوا پلاس سفیدNOVA Plus Alpin Quartz White Watch قاب ساعت: هماهنگ سازی عملکرد و طراحی طراحی قاب ساعت های مچی مدل NOVA plus  شکل بی نقص استوانه ای از استیل (فولاد ضد زنگ) با قرار گیری بند های ساعت زیر صفحه برای استفاده بهینه از فضا است که با وجود قطر 44 میلی متر، موجب می گردد که این ساعت ها مناسب مچ های باریک نیز با..

نمایش سریع

ساعت مچی کوارتز نُوا تیتانیوم تمام مشکی NOVA Titan Quartz All Black Watch

28,000,000 تومان

ساعت مچی کوارتز نُوا تیتانیومی تمام مشکیNOVA Titan Quartz All Black Watch قاب ساعت: هماهنگ سازی عملکرد و طراحی طراحی قاب ساعت های مچی مدل NOVA Titan  شکل بی نقص استوانه ای از استیل (فولاد ضد زنگ) با قرار گیری بند های ساعت زیر صفحه برای استفاده بهینه از فضا است که با وجود قطر 44 میلی متر، موجب می گردد که این ساعت ها مناسب مچ های باریک نیز..

نمایش سریع

ساعت مچی کوارتز نُوا تیتانیوم مشکی NOVA Titan Quartz Black Watch

26,000,000 تومان

ساعت مچی کوارتز نُوا تیتانیومی مشکیNOVA Titan Quartz Black Watch قاب ساعت: هماهنگ سازی عملکرد و طراحی طراحی قاب ساعت های مچی مدل NOVA Titan  شکل بی نقص استوانه ای از استیل (فولاد ضد زنگ) با قرار گیری بند های ساعت زیر صفحه برای استفاده بهینه از فضا است که با وجود قطر 44 میلی متر، موجب می گردد که این ساعت ها مناسب مچ های باریک نیز باشند. ..

نمایش سریع

ساعت مچی کوارتز نُوا تیتانیومی سفید NOVA Titan Quartz White Watch

26,000,000 تومان

ساعت مچی کوارتز نُوا تیتانیومی سفیدNOVA Quartz White Watch قاب ساعت: هماهنگ سازی عملکرد و طراحی طراحی قاب ساعت های مچی مدل NOVA Titan  شکل بی نقص استوانه ای از استیل (فولاد ضد زنگ) با قرار گیری بند های ساعت زیر صفحه برای استفاده بهینه از فضا است که با وجود قطر 44 میلی متر، موجب می گردد که این ساعت ها مناسب مچ های باریک نیز باشند. لبه..

نمایش سریع

ساعت مچی کوارتز نُوا پلاس تمام مشکی NOVA Plus Quartz All Black Watch

26,000,000 تومان

ساعت مچی کوارتز نُوا پلاس تمام مشکیNOVA Plus Quartz All Black Watch قاب ساعت: هماهنگ سازی عملکرد و طراحی طراحی قاب ساعت های مچی مدل NOVA plus  شکل بی نقص استوانه ای از استیل (فولاد ضد زنگ) با قرار گیری بند های ساعت زیر صفحه برای استفاده بهینه از فضا است که با وجود قطر 44 میلی متر، موجب می گردد که این ساعت ها مناسب مچ های باریک نیز باشند...

نمایش سریع

ساعت مچی کوارتز نُوا پلاس مشکی NOVA Plus Quartz Black Watch

24,000,000 تومان

ساعت مچی کوارتز نُوا پلاس مشکیNOVA Plus Quartz Black Watch قاب ساعت: هماهنگ سازی عملکرد و طراحی طراحی قاب ساعت های مچی مدل NOVA plus  شکل بی نقص استوانه ای از استیل (فولاد ضد زنگ) با قرار گیری بند های ساعت زیر صفحه برای استفاده بهینه از فضا است که با وجود قطر 44 میلی متر، موجب می گردد که این ساعت ها مناسب مچ های باریک نیز باشند. لبه ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)