ساعت های مچی آلمانی بتا دیزاین TRES

ساعت های مچی کلاسیک در قالب لوکس و دیزاین سنتی Botta Design

اگر ساعت های مچی دوازده ساعته با صفحه نمایش دقیق به همراه طراحی مدرن را می پسندید، سری جدید مدل های ساعت مچی TRES بُتا دیزاین ایده آل شماست. تلفیق طراحی خلاق و شیک بودن این ساعت ها را مناسب استفاده روزانه می نمایند. برای طراحی و ساخت این سری از ساعت های مچی نیز در ادامه طراحی های برند Botta Design سه فاکتور در اصلی در دستور کار بوده است:

-        طراحی خلاق و منحصر بفرد در عین حال عامه پسند.

-        طراحی مدرن با بالاترین سطح استاندارد.

-        استفاده از بهترین مواد و متریال در کنار کار دست.


مدل های جدید ساعت مچی TRES بُتا دیزاین نماینگر فلسفه اصلی این برند و نشان دهنده وفادار بودن به بالاترین سطحوح کیفیتی است. طراحی شده و ساخته شده در آلمان.           Designed in Germany & Made in Germany

ساعت های مچی کلاسیک TRES

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک اتوماتیک TRES Automatic Pearl All Black

50,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک اتوماتیک TRES Automatic Pearl All Blackهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قاب س..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک اتوماتیک TRES Automatic Pearl Black

48,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک اتوماتیک TRES Automatic Pearl Black هماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قاب س..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک اتوماتیک TRES Automatic Pearl White

48,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک اتوماتیک TRES Automatic Pearl Whiteهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قاب ساعت ..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک تیتانیوم تمام مشکی TRES plus Titan All Black

28,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک تیتانیوم تمام مشکی TRES Plus Quartz Titan All Blackهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت ب..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک تیتانیوم سفید TRES plus Quartz Titan White

25,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک تیتانیوم سفید TRES Plus Quartz Titan Whiteهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قا..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک تیتانیوم مشکی TRES plus Quartz Titan Black

25,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک تیتانیوم مشکی TRES Plus Quartz Titan Blackهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قا..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک کوارتز تمام مشکی TRES plus Quartz All Black

26,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک کوارتز تمام مشکی TRES Plus Quartz All Blackهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه ق..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک کوارتز سفید TRES plus Quartz Pearl White

24,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک کوارتز سفید TRES Plus Quartz Whiteهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قاب ساعت و..

نمایش سریع

ساعت مچی کلاسیک کوارتز مشکی TRES plus Quartz Pearl Black

24,000,000 تومان

ساعت مچی کلاسیک کوارتز مشکی TRES Plus Quartz Blackهماهنگ سازی عملکرد و طراحینسل سوم مدل های TRES با وضوح خلاقانه و خطوط دقیق گرافیکی خیره کننده، متفاوت از بقیه ساعت های مچی به نظر خواهند آمد. با استفاده از سه عقربه باریک و شماره گذاری خطی به سبک دهه 60 میلادی، می توان ساعت را به دقت خواند. با نگاهی دقیق تر متوجه شمارندهای ساعت بین لبه قاب ساعت و..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)